Patates suyu ile saç uzatmak mümkün mü? Bugün bu sorunun cevabını gelin birlikte arayalım malum pek çoğumuzun başı uzamayan saçlarla dertte azcık bir şey kestiririz ama uzasın diye çok bekleriz evde kendimizce araştırmalar yapıp uygulamaya başlarız yılan yağı bile sürmüşlüğümüz olur bugün de size farklı bir yöntem olan. Hızlı saç uzatma taktiklerinden bir tanesini yani patates suyu ile saç uzatma yöntemini anlatacağım.

Patatesin herhangi bir zararı olur mu diye düşünmeyin zira, patates saç dökülmesine de engel olur nasıl mı ? Yumurta akı, bal ve patates suyunu karıştırıp saçınızın dibine doğru uygulayın aradan 2 3 saat geçtikten sonra duşunuzu rahatlıkla alabilirsiniz faydasını göreceksinizdir. Ayrıca bilmeniz gereken bir şey daha var ki kuru saçlarınızın parlamasına yardımcı olmak istiyorsanız. Aleo vera jel ve patates suyunu karıştırın saçınıza nazikçe uygulayın saçların parlak ve güçlü olduğunu göreceksiniz.

Şimdi gelelim patates ile saç uzatma yöntemine. 3 tane patates, 1 tane yumurtanın akı, 1 yemek kaşığı da bal işlerimizi görmemize yardımcı olacaktır. Katı sıkma makinesi içerisine patateslerimizi atıyoruz. Üzerine bal ve yumurta akını da ekledikten sonra iyice karıştırıyoruz. Daha sonra elde ettiğimiz karışımı baş derimize yavaş yavaş masaj yaparak yediriyoruz. 45 dakika kadar kaldıktan sonra normal duşunuzu alıp şampuanlarınızı kullanıp işlemi bitirebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here